Concursul „Micul Școlar” 18.05.2019

Clasa Pregatitoare

Clasa I

Clasa a II-a

Clasa a III-a

Clasa a IV-a

Clasa Pregatitoare

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa pregătitoare
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț Punctaj
1LAZAR CEZARACPC.N.I.,,MATEI BASARAB” RM.VALCEAPOPESCU NATALIAVALCEA100
2ARICIU IANISCPC.N.I.,,MATEI BASARAB” RM.VALCEAPOPESCU NATALIAVALCEA95
3ILIN VICTOR MIHAICPSC.GIMN.,,ANTON PANN” RM.VALCEAVALCEA95
4LAZAR ANDREICPSC. GIMN. ,,ANTON PANN”RM.VALCEAGIUROIU MONICAVALCEA90
5PATULARU ROBERTCPSC. GIMN. ,,ANTON PANN”RM.VALCEAGIUROIU MONICAVALCEA90
6STIRBAN ALEXANDRUCPC.N.I.,,MATEI BASARAB” RM.VALCEAPOPESCU NATALIAVALCEA90
7CARALICEA DARIA IRINACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEAPIRVULESCU  ANDREEAVALCEA85
8MARGU ELENA SOFIACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASTANESCU GABRIELAVALCEA85
9RIPA IOANA ANDREEACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEAPIRVULESCU  ANDREEAVALCEA85
10DULCA DENISCPSC.GIMN.,,ANTON PANN” RM.VALCEADIACONU ELENA ALEXANDRAVALCEA80
11PASCAL ANOUK LUANACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASUCIU ORIANA MARIAMVALCEA80
12IURES NATALIACPSC. GIMN. ,,ANTON PANN”RM.VALCEAGIUROIU MONICAVALCEA75
13ISTRATIE NATALIA ANTONIACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASUCIU ORIANA MARIAMVALCEA65
14SCHIOPU IUSTINACPSC.GIMN.,,ANTON PANN” RM.VALCEADIACONU ELENA ALEXANDRAVALCEA51
15NITA ADELINACPC.N.I.,,MATEI BASARAB” RM.VALCEACIRSTOIU EMILIAVALCEA0

Clasa I

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa I
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț Punctaj
1VILCU ANDREEA TEODORAISC.GIMN. NR.10 RM. VALCEANEACSA MARIAVALCEA100
2IONESCU DAVIDISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEATEODORESCU IOANAVALCEA95
3TEODORESCU DAVID PETRUISC.GIMN. NR.10 RM. VALCEANEACSA MARIAVALCEA95
4FLOREA ALBERTISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEACRACIUN NICOLETAVALCEA93
5MIHAI MARAISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAVOICU ECATERINAVALCEA90
6MITRICIOIU THEODORIC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAIONESCU LAVINIAVALCEA90
7ONEA MARA ANDREEAISC.GIMN. NR.10 RM. VALCEANEACSA MARIAVALCEA90
8PETRE ANDREEAISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEATEODORESCU IOANAVALCEA88
9MANDA GHEORGHE CIPRIANISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAIONESCU NICOLETAVALCEA85
10NEAMTU AUGUSTINISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEATEODORESCU IOANAVALCEA85
11CONSTANTINESCU STEFANIA-MARIAISC. GIMN. ,,I.GH.DUCA” RM. VALCEAPOMANA ELENA-GEORGIANAVALCEA80
12MENTEA EVELYNISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAMATEESCU CORINAVALCEA80
13SCHITEANU LUCAIC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAIONESCU LAVINIAVALCEA80
14NICOLESCU TEODORISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEACRACIUN NICOLETAVALCEA78
15DRAGOMIR MIHAIISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEACRACIUN NICOLETAVALCEA73
16NASTASIE ALEXIAISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAVOICU ECATERINAVALCEA70
17SMARANDOIU ALEXANDRUISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAIONESCU NICOLETAVALCEA55
18CHIRCA SEBASTIANISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAVOICU ECATERINAVALCEA35
19BARBU PATRICIA – STEFANIAISC. GIMN. ,,I.GH.DUCA” RM. VALCEAPOMANA ELENA-GEORGIANAVALCEA33
20BANIDA ALEXANDRUIC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEATALMACIU CLAUDIAVALCEA0
21MINCU TEODORA ISC.GIMN. NR.10 RM. VALCEANEACSA MARIAVALCEA0

Clasa a II-a

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț Punctaj
1COLNICEANU CARLA-MARIAa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPOPESCU MIRELAVALCEA100
2FAGETEANU MARIAa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPARVULESCU MIHAELA-MARCELAVALCEA100
3NEACSA RAZVAN GABRIELa II-aSC. GIMN. NR.10 RAMNICU VALCEAGHERGHINA-TUDOR AURORAVALCEA100
4PONOV EDUARD IONUTa II-aSC. GIMN. NR.10 RAMNICU VALCEAGHERGHINA-TUDOR AURORAVALCEA100
5POPESCU TEODOR ALEXANDRUa II-aLIC.TEHN. ,,BAILE GOVORA”PETRESCU ERITA ELENAVALCEA100
6SMEU MARUCAa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPARVULESCU MIHAELA-MARCELAVALCEA95
7TUDOR ELENA IZABELAa II-aSC. GIMN.NR.10 RM. VALCEABOIERIU ELENAVALCEA95
8MARICA IOANAa II-aSC. GIMN.NR.10 RM. VALCEASTOENESCU MARIAVALCEA90
9IRIMESCU DAVID a II-aSC.GIMN.,,ANTON PANN”RM.VALCEADINICA GABRIELAVALCEA85
10POPA PAUL CONSTANTINa II-aSC. GIMN. NR.10 RAMNICU VALCEAGHERGHINA-TUDOR AURORAVALCEA85
11TITUS RARES – ANDREIa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPOPESCU MIRELAVALCEA85
12TUDOR MELISAa II-aSC.GIMN.,,ANTON PANN”RM.VALCEADINICA GABRIELAVALCEA85
13CIRSTEA ALICIAa II-aSC. GIMN. ,,ANTON PANNCROITORU SIMONAVALCEA80
14CERNATESCU ALIN-MARIANa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEADUTA ROXANA-AURORAVALCEA75
15TANASE ANDRAa II-aSC. ,,NICOLAE BALCESCU” DRAGASANIVADUVA NATALIAVALCEA71
16BANICA ANTONIOa II-aSC. ,,NICOLAE BALCESCU” DRAGASANIVADUVA NATALIAVALCEA70
17CIOCULEASA GEORGE MATEIa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPARVULESCU MIHAELA-MARCELAVALCEA70
18DAVID ERDINa II-aSC.GIMN.,,ANTON PANN”RM.VALCEADINA ROXANAVALCEA65
19TUFURIN ALESIAa II-aSC. ,,NICOLAE BALCESCU” DRAGASANICIMPEANU VALENTINAVALCEA65
20BIRNEATA LORENAa II-aSC. ,,NICOLAE BALCESCU” DRAGASANICIMPEANU VALENTINAVALCEA60
21OLTEANU SIMONA ANGELAa II-aC.N. ,,MIRCEA CEL BATRAN”RM.VALCEASTANCA MELANIAVALCEA60
22STOICA MARTA ELENAa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEADUTA ROXANA-AURORAVALCEA60
23STANCA IONUT RAZVANa II-aC.N. ,,MIRCEA CEL BATRAN”RM.VALCEASTANCA MELANIAVALCEA55
24COPACEANU MATEI DUMITRUa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEARADUCIOIU EMILIAVALCEA50
25MIREA ZARIESCU LIVIAa II-aLIC. DE ARTE ,,VICTOR.GIULEANU” RM. VALCEAVALCEA0

Clasa a III-a

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț Punctaj
1ALECA RARESa III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEASTANCA ALINAVALCEA100
2AVRAM MARIAa III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEADIRLECI GINAVALCEA100
3BARBULESCU- ANCUTA MIHAI ALEXANDRUa III-aSC.GIMN. NR.5 RM.VALCEASTEFANESCU DANIELAVALCEA100
4CONCIOIU DARIUS GABRIELa III-aCN,,MIRCEA CEL BATRAN”RM.VALCEABITEA MARINELAVALCEA100
5ASPRU ALEXIAa III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEADIRLECI GINAVALCEA95
6MEIANU DAVID a III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEASTANCA ALINAVALCEA95
7IONETE FLAVIA-BEATRICEa III-aSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASTANICA MARIAVALCEA90
8IACOB DAVIDa III-aSC. GIMN. ,,TAKE IONESCU” RM. VALCEAGRIGORESCU LUMINITAVALCEA85
9PIRVU DARIUS CONSTANTINa III-aSC.GIMN.,,ANTON PANN”RM.VALCEAGHERGHINETE MONICAVALCEA85
10TOMA ANA MARIAa III-aSC. GIMN. NR 13SAFTA DANA ROXANAVALCEA85
11ZAMFIRACHE GABRIELa III-aSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEAMOROIU ALEXANDRAVALCEA80
12COCOS DENIS – STEFANIAa III-aSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASTANICA MARIAVALCEA77
13DOBRICA ALESSANDRAa III-aSC. GIMN. NR 13SAFTA DANA ROXANAVALCEA65
14TOPIRCEANU ALEXANDRUa III-aSC. GIMN.NR.4 RM.VALCEAONUT MARIAVALCEA60
15PLETEA STEFANIAa III-aSC. GIMN. NR 13SAFTA DANA ROXANAVALCEA39
16DRAGOMIRESCU DAVIDa III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RM. VALCEAANCUŢA BIANCAVALCEA0

Clasa a IV-a

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț Punctaj
1FUGAROIU MIRUNAa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORAN ANAVALCEA100
2COSAC ROBERTa IV-aSC.GIMN.,,TAKE IONESCU”RM.VALCEAPOPESCU ELENAVALCEA98
3TRUSCULETE VLADa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORAN ANAVALCEA95
4ALZAHRANI HADEELa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORA RAMONAVALCEA93
5MARICA ALEXANDRAa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORA RAMONAVALCEA93
6FLOREA PATRICIAa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORAN ANAVALCEA55
7DOBRE ANDREI DAVIDa IV-aSC. ,,S.V. CANTACUZINO” CALIMANESTIGHEORGHE CRISTINAVALCEA38
spacer