Concursul „Micul Școlar”

REZULTATE FINALE

Clasa Pregatitoare

Clasa I

Clasa a II-a

Clasa a III-a

Clasa a IV-a

Clasa Pregătitoare

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa pregătitoare
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț PunctajPremiul
1ISTRATIE NATALIA ANTONIACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASUCIU ORIANA MARIAMVALCEA100I
2RIPA IOANA ANDREEACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEAPIRVULESCU  ANDREEAVALCEA100I
3IURES NATALIACPSC. GIMN. ,,ANTON PANN”RM.VALCEAGIUROIU MONICAVALCEA100I
4STIRBAN ALEXANDRUCPC.N.I.,,MATEI BASARAB” RM.VALCEAPOPESCU NATALIAVALCEA95II
5CARALICEA DARIA IRINACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEAPIRVULESCU  ANDREEAVALCEA90III
6MARGU ELENA SOFIACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASTANESCU GABRIELAVALCEA90III
7LAZAR ANDREICPSC. GIMN. ,,ANTON PANN”RM.VALCEAGIUROIU MONICAVALCEA90III
8NITA ADELINACPC.N.I.,,MATEI BASARAB” RM.VALCEACIRSTOIU EMILIAVALCEA85M
9SCHIOPU IUSTINACPSC.GIMN.,,ANTON PANN” RM.VALCEADIACONU ELENA ALEXANDRAVALCEA85M
10ILIN VICTOR MIHAICPSC.GIMN.,,ANTON PANN” RM.VALCEAVALCEA85M
11LAZAR CEZARACPC.N.I.,,MATEI BASARAB” RM.VALCEAPOPESCU NATALIAVALCEA80M
12PATULARU ROBERTCPSC. GIMN. ,,ANTON PANN”RM.VALCEAGIUROIU MONICAVALCEA80M
13DULCA DENISCPSC.GIMN.,,ANTON PANN” RM.VALCEADIACONU ELENA ALEXANDRAVALCEA75Calificat
14PASCAL ANOUK LUANACPSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASUCIU ORIANA MARIAMVALCEA75Calificat
15ARICIU IANISCPC.N.I.,,MATEI BASARAB” RM.VALCEAPOPESCU NATALIAVALCEA75Calificat

Clasa I

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa I
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț PunctajPREMIUL
1TEODORESCU DAVID PETRUISC.GIMN. NR.10 RM. VALCEANEACSA MARIAVALCEA100I
2VILCU ANDREEA TEODORAISC.GIMN. NR.10 RM. VALCEANEACSA MARIAVALCEA100I
3PETRE ANDREEAISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEATEODORESCU IOANAVALCEA100I
4IONESCU DAVIDISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEATEODORESCU IOANAVALCEA100I
5MINCU TEODORA ISC.GIMN. NR.10 RM. VALCEANEACSA MARIAVALCEA95II
6MITRICIOIU THEODORIC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAIONESCU LAVINIAVALCEA90III
7SCHITEANU LUCAIC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAIONESCU LAVINIAVALCEA90III
8DRAGOMIR MIHAIISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEACRACIUN NICOLETAVALCEA85M
9ONEA MARA ANDREEAISC.GIMN. NR.10 RM. VALCEANEACSA MARIAVALCEA85M
10CONSTANTINESCU STEFANIA-MARIAISC. GIMN. ,,I.GH.DUCA” RM. VALCEAPOMANA ELENA-GEORGIANAVALCEA85M
11NEAMTU AUGUSTINISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEATEODORESCU IOANAVALCEA85M
12MENTEA EVELYNISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAMATEESCU CORINAVALCEA85M
13MANDA GHEORGHE CIPRIANISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAIONESCU NICOLETAVALCEA85M
14MIHAI MARAISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAVOICU ECATERINAVALCEA85M
15BANIDA ALEXANDRUIC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEATALMACIU CLAUDIAVALCEA80Calificat
16FLOREA ALBERTISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEACRACIUN NICOLETAVALCEA80Calificat
17SMARANDOIU ALEXANDRUISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAIONESCU NICOLETAVALCEA80Calificat
18BARBU PATRICIA – STEFANIAISC. GIMN. ,,I.GH.DUCA” RM. VALCEAPOMANA ELENA-GEORGIANAVALCEA75Calificat
19NICOLESCU TEODORISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEACRACIUN NICOLETAVALCEA75Calificat
20NASTASIE ALEXIAISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAVOICU ECATERINAVALCEA75Calificat
21CHIRCA SEBASTIANISC. GIMN. ,,ANTON PANN” RM.VALCEAVOICU ECATERINAVALCEA75Calificat

Clasa a II-a

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț PunctajPREMIU
1NEACSA RAZVAN GABRIELa II-aSC. GIMN. NR.10 RAMNICU VALCEAGHERGHINA-TUDOR AURORAVALCEA100I
2CIOCULEASA GEORGE MATEIa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPARVULESCU MIHAELA-MARCELAVALCEA100I
3PONOV EDUARD IONUTa II-aSC. GIMN. NR.10 RAMNICU VALCEAGHERGHINA-TUDOR AURORAVALCEA95II
4IRIMESCU DAVID a II-aSC.GIMN.,,ANTON PANN”RM.VALCEADINICA GABRIELAVALCEA95II
5COLNICEANU CARLA-MARIAa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPOPESCU MIRELAVALCEA95II
6POPESCU TEODOR ALEXANDRUa II-aLIC.TEHN. ,,BAILE GOVORA”PETRESCU ERITA ELENAVALCEA95II
7POPA PAUL CONSTANTINa II-aSC. GIMN. NR.10 RAMNICU VALCEAGHERGHINA-TUDOR AURORAVALCEA90III
8TUDOR ELENA IZABELAa II-aSC. GIMN.NR.10 RM. VALCEABOIERIU ELENAVALCEA90III
9TANASE ANDRAa II-aSC. ,,NICOLAE BALCESCU” DRAGASANIVADUVA NATALIAVALCEA90III
10SMEU MARUCAa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPARVULESCU MIHAELA-MARCELAVALCEA88M
11TITUS RARES – ANDREIa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPOPESCU MIRELAVALCEA87M
12STOICA MARTA ELENAa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEADUTA ROXANA-AURORAVALCEA85M
13BIRNEATA LORENAa II-aSC. ,,NICOLAE BALCESCU” DRAGASANICIMPEANU VALENTINAVALCEA85M
14BANICA ANTONIOa II-aSC. ,,NICOLAE BALCESCU” DRAGASANIVADUVA NATALIAVALCEA84M
15MIREA ZARIESCU LIVIAa II-aLIC. DE ARTE ,,VICTOR.GIULEANU” RM. VALCEAVALCEA80M
16STANCA IONUT RAZVANa II-aC.N. ,,MIRCEA CEL BATRAN”RM.VALCEASTANCA MELANIAVALCEA80M
17COPACEANU MATEI DUMITRUa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEARADUCIOIU EMILIAVALCEA78M
18OLTEANU SIMONA ANGELAa II-aC.N. ,,MIRCEA CEL BATRAN”RM.VALCEASTANCA MELANIAVALCEA76M
19CERNATESCU ALIN-MARIANa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEADUTA ROXANA-AURORAVALCEA75M
20FAGETEANU MARIAa II-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEAPARVULESCU MIHAELA-MARCELAVALCEA75M
21MARICA IOANAa II-aSC. GIMN.NR.10 RM. VALCEASTOENESCU MARIAVALCEA75M
22TUFURIN ALESIAa II-aSC. ,,NICOLAE BALCESCU” DRAGASANICIMPEANU VALENTINAVALCEA75M
23DAVID ERDINa II-aSC.GIMN.,,ANTON PANN”RM.VALCEADINA ROXANAVALCEA75M
24TUDOR MELISAa II-aSC.GIMN.,,ANTON PANN”RM.VALCEADINICA GABRIELAVALCEA75M
25CIRSTEA ALICIAa II-aSC. GIMN. ,,ANTON PANNCROITORU SIMONAVALCEA75M

Clasa a III-a

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa I
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț PunctajPREMIUL
1ASPRU ALEXIAa III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEADIRLECI GINAVALCEA100I
2MEIANU DAVID a III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEASTANCA ALINAVALCEA100I
3COCOS DENIS – STEFANIAa III-aSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASTANICA MARIAVALCEA100I
4CONCIOIU DARIUS GABRIELa III-aCN,,MIRCEA CEL BATRAN”RM.VALCEABITEA MARINELAVALCEA100I
5BARBULESCU- ANCUTA MIHAI ALEXANDRUa III-aSC.GIMN. NR.5 RM.VALCEASTEFANESCU DANIELAVALCEA100I
6PIRVU DARIUS CONSTANTINa III-aSC.GIMN.,,ANTON PANN”RM.VALCEAGHERGHINETE MONICAVALCEA95II
7ZAMFIRACHE GABRIELa III-aSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEAMOROIU ALEXANDRAVALCEA95II
8AVRAM MARIAa III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEADIRLECI GINAVALCEA90III
9ALECA RARESa III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RAMNICU VALCEASTANCA ALINAVALCEA90III
10IONETE FLAVIA-BEATRICEa III-aSC. GIMN. NR.10 RM. VALCEASTANICA MARIAVALCEA90III
11IACOB DAVIDa III-aSC. GIMN. ,,TAKE IONESCU” RM. VALCEAGRIGORESCU LUMINITAVALCEA90III
12DRAGOMIRESCU DAVIDa III-aC.N.I. ,,MATEI BASARAB” RM. VALCEAANCUŢA BIANCAVALCEA90III
13TOMA ANA MARIAa III-aSC. GIMN. NR 13SAFTA DANA ROXANAVALCEA87M
14TOPIRCEANU ALEXANDRUa III-aSC. GIMN.NR.4 RM.VALCEAONUT MARIAVALCEA85M
15PLETEA STEFANIAa III-aSC. GIMN. NR 13SAFTA DANA ROXANAVALCEA78Calificat
16DOBRICA ALESSANDRAa III-aSC. GIMN. NR 13SAFTA DANA ROXANAVALCEA75Calificat

Clasa a IV-a

Nr.
crt.
 
Numele și prenumele elevului
 
Clasa
Școala de proveniență
Numele și prenumele cadrului didactic îndrumătorJudeț PunctajPREMIUL
1FUGAROIU MIRUNAa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORAN ANAVALCEA100I
2COSAC ROBERTa IV-aSC.GIMN.,,TAKE IONESCU”RM.VALCEAPOPESCU ELENAVALCEA95II
3TRUSCULETE VLADa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORAN ANAVALCEA90III
4DOBRE ANDREI DAVIDa IV-aSC. ,,S.V. CANTACUZINO” CALIMANESTIGHEORGHE CRISTINAVALCEA90III
5FLOREA PATRICIAa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORAN ANAVALCEA85M
6ALZAHRANI HADEELa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORA RAMONAVALCEA75M
7MARICA ALEXANDRAa IV-aSC. GIMN. ,,ANTON PANN’ RM. VALCEATUDORA RAMONAVALCEA75M
spacer