Orar Clase

05 A
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |12:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |13:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |15:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |16:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| Marti |12:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |13:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |14:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |16:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Dirigentie |POPESCU CORINA |Fara s|
| |14:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |16:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |17:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| Joi |13:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |14:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |15:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |17:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| Vineri |12:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |13:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |14:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |15:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |16:30 |Istorie |POPESCU CORINA |Fara s|
======================================================================




05 B
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |14:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |16:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |17:30 |Geografie |BANU CRISTIANA |Fara s|
| Marti |13:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |15:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |17:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |15:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |17:30 |Dirigentie |NICA LOREDANA |Fara s|
| Joi |12:30 |Informatica |VASILE COSTIN |Fara s|
| |13:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |16:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |14:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |16:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |17:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
======================================================================




05 C
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |17:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| Marti |13:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |15:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |16:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |17:30 |Dirigentie |LAZAR ELENA |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |14:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| |15:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |16:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| Joi |13:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |14:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |15:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |16:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |17:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| Vineri |11:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |13:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
======================================================================


 
05 D
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Educatie fizica |OPREA ION |Fara s|
| |14:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |17:30 |OPT MAT |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| Marti |13:30 |Educatie fizica |OPREA ION |Fara s|
| |14:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| |15:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |17:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |13:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |16:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |17:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| Joi |13:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |15:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |16:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |17:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |15:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| |16:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |17:30 |Dirigentie |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
======================================================================


 
05 E
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |12:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |13:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |14:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |16:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| Marti |13:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |14:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |15:30 |Geografie |BANU CRISTIANA |Fara s|
| |16:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |17:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| Joi |13:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |15:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |16:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |14:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |15:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |16:30 |Dirigentie |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |17:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
======================================================================


 
05 F
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |10:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |11:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| | 9:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |11:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| Miercuri | 8:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |11:30 |Dirigentie |STANCA MARIANA |Fara s|
| |12:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| | 9:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |11:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| Vineri | 8:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |10:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |11:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
======================================================================


 
06 A
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |BADEA AUREL |Fara s|
| |15:30 |Matematica |BADEA AUREL |Fara s|
| |16:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| |17:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| Marti |12:30 |Educatie fizica |OPREA ION |Fara s|
| |13:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |14:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |15:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |16:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| |17:30 |Matematica |BADEA AUREL |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |14:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |BADEA AUREL |Fara s|
| |16:30 |Matematica |BADEA AUREL |Fara s|
| |17:30 |Educatie fizica |OPREA ION |Fara s|
| Joi |13:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |15:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| |16:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |17:30 |Dirigentie |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| Vineri |11:30 |Informatica |VASILE COSTIN |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |13:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| |14:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |15:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
======================================================================


 
06 B
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |14:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| |15:30 |Limba engleza |IMPARATU LACRAMIOARA|Fara s|
| |16:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |17:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| Marti |13:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |14:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |16:30 |Geografie |BANU CRISTIANA |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| Miercuri |13:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |14:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |15:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |16:30 |Limba engleza |IMPARATU LACRAMIOARA|Fara s|
| |17:30 |Muzica |BARBU MIHAI |Fara s|
| Joi |13:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |14:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |16:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |18:30 |Dirigentie |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| Vineri |12:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |13:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |14:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| |15:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |16:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
======================================================================


 
06 C
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |14:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |15:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |16:30 |Fizica |DRAGAN CAMELIA |Fara s|
| |17:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |18:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| Marti |13:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
| |16:30 |Fizica |DRAGAN CAMELIA |Fara s|
| |17:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |16:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| |17:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| Joi |12:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
| |13:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Dirigentie |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |16:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| Vineri |13:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |14:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| |15:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
======================================================================


 
06 D
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Limba engleza |BUICAN GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |15:30 |Geografie |BANU CRISTIANA |Fara s|
| |16:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |18:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| Marti |13:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |14:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |15:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |16:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| |17:30 |Limba engleza |BUICAN GABRIELA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |15:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |16:30 |Dirigentie |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| Joi |12:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |13:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |14:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|NEGREA VIOLETA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |17:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| Vineri |12:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |13:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |15:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |16:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
======================================================================


 
06 E
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 8:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| | 9:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |10:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |11:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| |12:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |12:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Informatica |VASILE COSTIN |Fara s|
| | 8:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |10:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |11:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |10:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |11:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |12:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| Vineri | 8:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |10:30 |Dirigentie |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |11:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |12:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
======================================================================


 
06 F
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| | 8:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| | 9:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |10:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |11:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |10:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |11:30 |Dirigentie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| Miercuri | 8:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| | 9:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |11:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Informatica |VASILE COSTIN |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| | 9:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |10:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |11:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| Vineri | 8:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| | 9:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |10:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |11:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
======================================================================


 
07 A
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |12:30 |Limba engleza |BUICAN GABRIELA |Fara s|
| |13:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |15:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| Marti |13:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |15:30 |Dirigentie |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |16:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |17:30 |Chimie |DINCA DORINA |Fara s|
| |18:30 |Limba engleza |BUICAN GABRIELA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |14:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |15:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |16:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |17:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| |18:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| Joi |13:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |15:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |18:30 |Chimie |DINCA DORINA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |14:30 |Cultura civica |LICA FLORIAN |Fara s|
| |15:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |16:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| |17:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |18:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
======================================================================


 
07 B
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |14:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |15:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |16:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |17:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |18:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| Marti |13:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |14:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |15:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |16:30 |Chimie |DINCA DORINA |Fara s|
| |17:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |18:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |14:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |17:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |18:30 |Muzica |BARBU MIHAI |Fara s|
| Joi |12:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |13:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |14:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |15:30 |Cultura civica |POPESCU ION |Fara s|
| |16:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |17:30 |Chimie |DINCA DORINA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |15:30 |Dirigentie |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |16:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| |17:30 |Educatie fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |18:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
======================================================================


 
07 C
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |16:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| |17:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| |18:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| Marti |12:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |13:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |14:30 |Dirigentie |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |15:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |16:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |17:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |15:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |16:30 |Istorie |POPESCU CORINA |Fara s|
| |17:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |18:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| Joi |13:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |14:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |16:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |17:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |18:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| |14:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |15:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |16:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |17:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |18:30 |Cultura civica |POPESCU CORINA |Fara s|
======================================================================


 
07 D
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| | 8:30 |Dirigentie |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |10:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |12:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| Marti | 7:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| | 8:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| | 9:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |10:30 |Istorie |GAVA ION |Fara s|
| |11:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |12:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| | 8:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| | 9:30 |Cultura civica |GAVA ION |Fara s|
| |10:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |11:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |12:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| | 8:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |12:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| | 8:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| | 9:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |12:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
======================================================================


 
07 E
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| | 8:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| | 9:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |10:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |12:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| | 8:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| | 9:30 |Dirigentie |BADEA CATALIN |Fara s|
| |10:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |11:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |12:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |11:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |12:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| | 8:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| | 9:30 |Cultura civica |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |12:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
======================================================================




08 A
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |15:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |17:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |18:30 |Limba Engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| Marti |13:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |14:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |15:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |18:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |15:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |18:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| Joi |12:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |13:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |14:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |15:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |16:30 |Cultura Civica |POPESCU ION |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |14:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |15:30 |Dirigentie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |TATULESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Limba Engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |18:30 |Educatie Fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
======================================================================




08 B
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |12:30 |Istorie |POPESCU CORINA |Fara s|
| |13:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |14:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |15:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |17:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| Marti |13:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |16:30 |Limba Engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |17:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |18:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |16:30 |Muzica |BARBU MIHAI |Fara s|
| |17:30 |Educatie Fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |18:30 |Istorie |POPESCU CORINA |Fara s|
| Joi |13:30 |Limba Engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |15:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| |16:30 |Dirigentie |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |17:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| |18:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| Vineri |12:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| |13:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Cultura Civica |POPESCU CORINA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
======================================================================




08 C
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |12:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |13:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |14:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |15:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| |16:30 |Limba Engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |17:30 |Fizica |DRAGAN CAMELIA |Fara s|
| Marti |13:30 |Istorie |GAVA ION |Fara s|
| |14:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |15:30 |Chimie |DINCA DORINA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |17:30 |Fizica |DRAGAN CAMELIA |Fara s|
| |18:30 |Dirigentie |COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| Miercuri |12:30 |Cultura Civica |GAVA ION |Fara s|
| |13:30 |Istorie |GAVA ION |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |16:30 |Limba Engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |17:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| Joi |12:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |13:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |14:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |15:30 |Chimie |DINCA DORINA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |17:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| Vineri |13:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |14:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| |15:30 |Educatie Fizica |VERGU GHEORGHE |Fara s|
| |16:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |17:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |18:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
======================================================================




08 D
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |12:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |13:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |14:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |15:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |16:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |17:30 |Limba Engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| Marti |13:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |15:30 |Educatie Fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |16:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |18:30 |Chimie |DINCA DORINA |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |13:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |15:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |16:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |17:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| Joi |12:30 |Limba Engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |13:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |15:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |16:30 |Chimie |DINCA DORINA |Fara s|
| |17:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Cultura Civica |LICA FLORIAN |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|NICA LOREDANA |Fara s|
| |15:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |16:30 |Dirigentie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |17:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| |18:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
======================================================================




08 E
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| |14:30 |Cultura Civica |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |15:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |16:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |17:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |18:30 |Dirigentie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| Marti |12:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |13:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |14:30 |Chimie |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |15:30 |Limba Engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |15:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |16:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
| |18:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| Joi |12:30 |Chimie |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |13:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |14:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| |15:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |16:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| |17:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| Vineri |11:30 |Limba Engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |12:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |13:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|CALINA ROXANA |Fara s|
| |16:30 |Educatie Fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
======================================================================




08 F
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie Fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |10:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| | 9:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |11:30 |Religie |MATEI CAMELIA |Fara s|
| |12:30 |Istorie |GAVA ION |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| | 8:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| | 9:30 |Limba Engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |10:30 |Istorie |GAVA ION |Fara s|
| |11:30 |Cultura Civica |GAVA ION |Fara s|
| |12:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| | 9:30 |Limba Engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |10:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |11:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |12:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| | 8:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| | 9:30 |Dirigentie |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |10:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |11:30 |Educatie tehnologica |DUMITRESCU VIORICA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
======================================================================




09 A
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |14:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |15:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| |16:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |17:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| |18:30 |Dirigentie |POPA MONICA |Fara s|
| Marti |13:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |14:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |16:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |17:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |18:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| |13:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |14:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| |15:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |17:30 |Logica |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| Joi |12:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |13:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |15:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |16:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| |17:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| Vineri | 9:30 |Practica |CALOTA DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Practica |CALOTA DANIELA |Fara s|
| |11:30 |Practica |CALOTA DANIELA |Fara s|
| |12:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |13:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
======================================================================

09 B
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |10:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |11:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |12:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |13:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |14:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| |15:30 |Logica |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |16:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| Marti |12:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |13:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |17:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| Miercuri |11:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |13:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |14:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |16:30 |Dirigentie |RASCU VALERICA |Fara s|
| |17:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| Joi |12:30 |Matematica |RASCU VALERICA |Fara s|
| |13:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|STANCA MARIANA |Fara s|
| |15:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |16:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| |17:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| Vineri |12:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |13:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |14:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |15:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |16:30 |Religie |TELESPAN DELIA |Fara s|
| |17:30 |Geografie |CENOIU OANA |Fara s|
======================================================================

9BB
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |10:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |11:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |12:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
======================================================================

 
09 C 
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |12:30 |Dirigentie |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |14:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |15:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |16:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |17:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| Marti |12:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |17:30 |Geografie |BANU CRISTIANA |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |15:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |16:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |17:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| Joi |12:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |13:30 |TIC |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |14:30 |TIC |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |15:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |16:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |17:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |18:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| Vineri |12:30 |Logica |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |13:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |17:30 |Religie |TELESPAN DELIA |Fara s|
======================================================================
9CC
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| |13:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| Marti |11:30 |LAB INFO |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| |12:30 |LAB INFO |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| |13:30 |LAB INFO |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
======================================================================




09 D
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |11:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |12:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| |13:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |14:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |15:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |16:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| Marti |11:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |16:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |17:30 |TIC |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |14:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |16:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |17:30 |Geografie |BANU CRISTIANA |Fara s|
| |18:30 |Logica |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| Joi |12:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |14:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |15:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |16:30 |Dirigentie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |17:30 |TIC |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| |18:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| Vineri |12:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |13:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |14:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |15:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| |16:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| |17:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
======================================================================

9DD
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Marti |12:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| Miercuri |11:30 |LIMBA GERMANA |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| Joi |12:30 |LIMBA GERMANA |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |14:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
======================================================================

 
09 E
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |16:30 |Logica |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |17:30 |Dirigentie |MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |18:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| Marti |13:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |14:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |15:30 |Informatica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |17:30 |Muzica |BARBU MIHAI |Fara s|
| |18:30 |Geografie |BANU CRISTIANA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |15:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |16:30 |Logica |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |17:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |18:30 |Geografie |BANU CRISTIANA |Fara s|
| Joi |13:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |14:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |CIUCA DIANA |Fara s|
| |17:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |18:30 |Informatica |CIUCA DIANA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |15:30 |Limba si literatura ro|MARINESCU ANDREEA |Fara s|
| |16:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| |17:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |18:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
======================================================================




09 F
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni |13:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| |16:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |17:30 |Logica |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |18:30 |Fizica |DRAGAN CAMELIA |Fara s|
| Marti |13:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |14:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |15:30 |Matematica |ANITA GABRIELA |Fara s|
| |16:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |17:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |18:30 |Fizica |DRAGAN CAMELIA |Fara s|
| Miercuri |13:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |14:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |15:30 |Logica |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |16:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |17:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |18:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| Joi |13:30 |Muzica |BARBU MIHAI |Fara s|
| |14:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |15:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |16:30 |Chimie |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |17:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |18:30 |Informatica |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| Vineri |13:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |14:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |15:30 |Dirigentie |PREDA GABRIELA |Fara s|
| |16:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |17:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |18:30 |Religie |TELESPAN DELIA |Fara s|
======================================================================


 

10 A
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| | 8:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |10:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |11:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |12:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |13:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| Marti | 7:30 |ED ANTREPRENORIALA |DOBRETE ADINA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie fizica |DEJESCU NICOLAE |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |10:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |11:30 |Chimie |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |12:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |13:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| Miercuri | 8:30 |Practica |CALOTA DANIELA |Fara s|
| | 9:30 |Practica |CALOTA DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Practica |CALOTA DANIELA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| Joi | 7:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| | 8:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |POPA MONICA |Fara s|
| |10:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |12:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Informatica |BADEA ALIN |Fara s|
| | 8:30 |Informatica |BADEA ALIN |Fara s|
| | 9:30 |Dirigentie |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |10:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |11:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
======================================================================


 
10 B
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| | 8:30 |Religie |BANUTA ION |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |10:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| |11:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |12:30 |Psihologie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |13:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| | 8:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| | 9:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| |10:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |11:30 |Educatie fizica |DEJESCU NICOLAE |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |13:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Educatie fizica |DEJESCU NICOLAE |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| | 9:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| |10:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| | 8:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| | 9:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |10:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |12:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |ED ANTREPRENORIALA |DOBRETE ADINA |Fara s|
| | 8:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |10:30 |Dirigentie |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |11:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
======================================================================

10BB
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Miercuri |10:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| Joi | 8:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
====================================================================== 

10 C
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Religie |BANUTA ION |Fara s|
| | 8:30 |Psihologie |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
| | 9:30 |Dirigentie |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |10:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Limba engleza |IMPARATU LACRAMIOARA|Fara s|
| | 8:30 |ED ANTREPRENORIALA |BICA ANDRA |Fara s|
| | 9:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |11:30 |Educatie fizica |AVRAM ALEXANDRU |Fara s|
| |12:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |13:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| | 8:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| | 9:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |10:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |11:30 |TIC |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| |12:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| Joi | 7:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |10:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |11:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba engleza |IMPARATU LACRAMIOARA|Fara s|
| | 8:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| | 9:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| |10:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |CIUCA GHEORGHE |Fara s|
| |12:30 |LAB INFO |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |13:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
======================================================================

10 CC
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Marti | 7:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |13:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
======================================================================




10 D
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| | 8:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |12:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| |13:30 |Dirigentie |PETCU MARIANA |Fara s|
| Marti | 7:30 |ED ANTREPRENORIALA |BICA ANDRA |Fara s|
| | 8:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| | 9:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| |10:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |11:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |12:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |13:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| | 8:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| | 9:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |12:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Religie |TELESPAN DELIA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |MAZILU MARIUS |Fara s|
| |10:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |11:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |13:30 |Biologie |CRACIUN MIHAELA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |12:30 |Psihologie |POPESCU DANIELA |Fara s|
======================================================================

10 DD
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Marti |13:30 |LIMBA GERMANA |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| Miercuri |10:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| Joi |10:30 |LIMBA GERMANA |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| Vineri |10:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
======================================================================




10 E
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| | 8:30 |Chimie |NEDELCU MARIA |Fara s|
| | 9:30 |Religie |BANUTA ION |Fara s|
| |10:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| |11:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |12:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| Marti | 7:30 |Educatie fizica |DEJESCU NICOLAE |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| | 9:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| | 8:30 |Dirigentie |RADU IONELA |Fara s|
| | 9:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |10:30 |Psihologie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |12:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| Joi | 7:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| | 8:30 |ED ANTREPRENORIALA |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
| | 9:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |10:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |12:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| | 8:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| | 9:30 |Psihologie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |12:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
======================================================================




10 F
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Chimie |NEDELCU MARIA |Fara s|
| | 8:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| | 9:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |10:30 |ED ANTREPRENORIALA |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
| |11:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| |10:30 |Dirigentie |PERPELEA DOINA |Fara s|
| |11:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| |12:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| | 9:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |10:30 |Fizica |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Psihologie |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
| | 8:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |11:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |10:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |11:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |12:30 |Psihologie |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
======================================================================




11 A
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| | 8:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| | 9:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |10:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |11:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| |12:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |13:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |10:30 |Educatie fizica |DEJESCU NICOLAE |Fara s|
| |11:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |12:30 |Metodica ed fiz |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |10:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |11:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| Joi | 9:30 |PRACTICA |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |10:30 |PRACTICA |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |11:30 |PRACTICA |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |12:30 |Muzica |BARBU MIHAI |Fara s|
| |13:30 |Fizica |NEDELCU MARIA |Fara s|
| |14:30 |PRACTICA |ANDREI SIMONA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| | 9:30 |Economie |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |10:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| |13:30 |Dirigentie |ANDREI SIMONA |Fara s|
======================================================================




11 B
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| | 8:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |10:30 |Religie |BANUTA ION |Fara s|
| |11:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| | 8:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |10:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| | 8:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |10:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |11:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| Joi | 8:30 |Economie |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |10:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| |13:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |10:30 |Dirigentie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |11:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
======================================================================

11BB
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |LAB INFO |BADEA ALIN |Fara s|
| | 8:30 |LAB INFO |BADEA ALIN |Fara s|
| Miercuri |10:30 |LAB INFO |BADEA ALIN |Fara s|
======================================================================
 
11 C
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| | 8:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| | 9:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| |10:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |11:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| | 8:30 |Religie |TUDOR VIOREL |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |10:30 |Fizica |PETCU MARIANA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Limba si literatura ro|PREDA GABRIELA |Fara s|
| | 8:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| |10:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |11:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| | 8:30 |Dirigentie |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |10:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| |11:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| | 8:30 |Economie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |10:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| |11:30 |Informatica |COJOCARU NICOLETA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
======================================================================

 
11 D
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| | 9:30 |Dirigentie |RASCU RODICA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |11:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |12:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| | 8:30 |Fizica |RASCU RODICA |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |10:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |11:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |10:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Economie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| | 9:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |10:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |12:30 |Religie |GAITANARU GEORGETA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| | 9:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|COCAU JITIANU CARMEN|Fara s|
| |12:30 |Matematica |DOBRE DUMITRU |Fara s|
======================================================================

11 DD
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| Miercuri |11:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
======================================================================


 
11 E
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Psihologie |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
| | 8:30 |Sociologie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |10:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |11:30 |Muzica |SAIOC IRINA |Fara s|
| |12:30 |Literatura universala |NEGREA VIOLETA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| | 8:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| | 9:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| |10:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |11:30 |Limba italiana |VETELEANU ALINA |Fara s|
| |12:30 |Chimie |NEDELCU MARIA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| | 9:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |12:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |11:30 |Dirigentie |PETCU ANA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| | 8:30 |Economie |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|RADU IONELA |Fara s|
| |10:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |11:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |12:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
======================================================================




11 F
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| | 8:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| |10:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| |11:30 |Sociologie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| |10:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| |11:30 |Limba spaniola |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |12:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| | 8:30 |Sociologie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |10:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |11:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |12:30 |Dirigentie |MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Economie |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| | 9:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| |10:30 |GRAMATICA |MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
| |12:30 |Geografie |PARVULESCU EMIL |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|MIHAILESCU ALINA |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| |10:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |11:30 |Economie |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |UNGUREANU MARIA |Fara s|
======================================================================




12 A
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| | 8:30 |Pedagogie |ANDREI SIMONA |Fara s|
| | 9:30 |Desen |CANTEA AUGUSTIN |Fara s|
| |10:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |11:30 |psihologie |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
| |12:30 |psihologie |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Informatica |BADEA ALIN |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| | 9:30 |Educatie fizica |DEJESCU NICOLAE |Fara s|
| |10:30 |Dirigentie |PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |11:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| Miercuri | 8:30 |Practica |ANDREI SIMONA |Fara s|
| | 9:30 |Practica |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |10:30 |Practica |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |11:30 |Practica |ANDREI SIMONA |Fara s|
| |12:30 |Istorie |BUDULECI DANIELA |Fara s|
| |13:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| | 8:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |11:30 |Muzica |BARBU MIHAI |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Filosofie |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| | 8:30 |psihologie |GHEORDUNESCU MARIA |Fara s|
| | 9:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |11:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
======================================================================




12 B
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |10:30 |Filosofie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |11:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| |12:30 |Biologie |GAMAN CRISTINA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Dirigentie |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| | 8:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| | 9:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| |10:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |11:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |12:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| | 8:30 |Chimie |DABU ALIOSA |Fara s|
| | 9:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |10:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |11:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Limba franceza |DUTA ROXANA |Fara s|
| | 8:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |10:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
| |12:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| | 8:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| | 9:30 |LAB INFO |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |10:30 |Informatica |ASPRU OCTAVIAN |Fara s|
| |11:30 |Matematica |COCOS GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |BREZAI MIHAI |Fara s|
======================================================================

12BB
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| | 7:30 |LAB INFO |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| | 8:30 |LAB INFO |CARALICEA VALERIA |Fara s|
| | 9:30 |LAB INFO |CARALICEA VALERIA |Fara s|
======================================================================
 

12 C
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Fizica |IONESCU GABRIELA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| | 9:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| |10:30 |Limba romana |STANCA MARIANA |Fara s|
| |11:30 |Limba romana |STANCA MARIANA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| Marti | 7:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| | 8:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |10:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |12:30 |Limba romana |STANCA MARIANA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Fizica |IONESCU GABRIELA |Fara s|
| | 8:30 |Fizica |IONESCU GABRIELA |Fara s|
| | 9:30 |Filosofie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| |11:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |PAUNESCU VIOLETA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |BADEA CATALIN |Fara s|
| | 9:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| |10:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |11:30 |Informatica |GRECEA VIOLETA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| Vineri | 8:30 |Geografie |POPA LACRAMIOARA |Fara s|
| | 9:30 |Biologie |RADU EMILIA |Fara s|
| |10:30 |Istorie |LICA FLORIAN |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |SARDARESCU CARMEN |Fara s|
| |12:30 |Dirigentie |RADU EMILIA |Fara s|
======================================================================

12 CC
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 9:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
| Miercuri |12:30 |Limba germana |BREZAI CRISTINA |Fara s|
======================================================================




12 D
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Filosofie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| | 8:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| | 9:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|VETELEANU ALINA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |12:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| Marti | 8:30 |Chimie |BUICAN RODICA |Fara s|
| | 9:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| |10:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| |11:30 |Istorie |GAVA ION |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie fizica |DEJESCU NICOLAE |Fara s|
| | 9:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| |11:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |12:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| | 8:30 |Limba franceza |VETELEANU ALINA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|VETELEANU ALINA |Fara s|
| |10:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|VETELEANU ALINA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |VLASCEANU DIANA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| | 8:30 |Geografie |BALIN LILIANA |Fara s|
| | 9:30 |Biologie |LAZAR ELENA |Fara s|
| |10:30 |Dirigentie |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |11:30 |Matematica |VARZARU GABRIELA |Fara s|
| |12:30 |Fizica |SCARLEA LARISA |Fara s|
======================================================================




12 E
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| | 8:30 |Dirigentie |POPESCU ION |Fara s|
| | 9:30 |Limba Latina |POPESCU CORINA |Fara s|
| |10:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |11:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| Marti | 7:30 |Geografie |POPA LACRAMIOARA |Fara s|
| | 8:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| | 9:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |12:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| Miercuri | 8:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| | 9:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |11:30 |STIINTE |BERBECE GABRIEL |Fara s|
| |12:30 |Educatie fizica |BIRZAN CLAUDIA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| | 8:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| | 9:30 |Filosofie |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |10:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |12:30 |Limba franceza |DOROBANTU SIMONA |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| | 8:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |PLES MANUELA |Fara s|
| |10:30 |Filosofie |ANDREI NICOLAE |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
| |12:30 |Limba si literatura ro|VACAREANU CRISTIANA |Fara s|
======================================================================

12 EE
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Marti |10:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| Joi |10:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| |11:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| Vineri | 8:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |BURLAN OLGUTA |Fara s|
======================================================================


 
12 F
======================================================================
| Zi | Ora | Disciplina | Profesor | Sala |
----------------------------------------------------------------------
| Luni | 7:30 |Geografie |POPA LACRAMIOARA |Fara s|
| | 8:30 |Informatica |AMARAZEANU DANA |Fara s|
| | 9:30 |Filosofie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |12:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| Marti | 7:30 |Desen |SCHITEANU CLAUDIU |Fara s|
| | 8:30 |Geografie |POPA LACRAMIOARA |Fara s|
| | 9:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| |10:30 |Religie |BANUTA CRISTIAN |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| Miercuri | 7:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| | 8:30 |Educatie fizica |PRODESCU HORIA |Fara s|
| | 9:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |10:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |11:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
| Joi | 7:30 |Matematica |PERPELEA DOINA |Fara s|
| | 8:30 |Studii sociale |POPESCU DANIELA |Fara s|
| | 9:30 |Filosofie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |10:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |11:30 |Limba si literatura ro|PRODANESCU FABIOLA |Fara s|
| |12:30 |Istorie |POPESCU ION |Fara s|
| Vineri | 7:30 |Geografie |POPA LACRAMIOARA |Fara s|
| | 8:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| | 9:30 |Limba franceza |PETCU ANA |Fara s|
| |10:30 |Filosofie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |11:30 |Dirigentie |POPESCU DANIELA |Fara s|
| |12:30 |Limba engleza |MARACINE SIMONA |Fara s|
======================================================================